Seçimlere Kalan Süre :

Facebook'ta Özgen NAMA

TEŞEKKÜRLER SANCAKTEPE!

Ana Sayfa » Duyurular » TEŞEKKÜRLER SANCAKTEPE!

TEŞEKKÜRLER SANCAKTEPE!

Sevgili Sancaktepeli Hemşerilerim,

“Eşit Hizmet, Temiz Siyaset” diyerek çıktığımız yolda destek veren, evlerini, işyerlerini ama asıl olarak gönüllerini bana açan herkese tek tek teşekkür ederim.

Yerel seçim kampanyası sırasında, temiz siyasetin nasıl yapılabileceğini, insanları dini ve etnik kimlikleriyle ayırmadan, hemşericilik yapmadan herkese gösterdik. Aslolanın mutlu ve huzurlu bir Sancaktepe yaratmak olduğunu, gerçekleşemeyecek projeler yerine, Sancaktepe’de işsizliği ve yoksulluğu çözecek, kreşlerden başlayarak özellikle orta ve lise eğitiminde seviyeyi yükseltecek, Sancaktepe’yi marka kent yapacak Çocuk Köyü’nden Fuar ve Kongre Merkezi’ne kadar onlarca projeyi bıkmadan usanmadan anlattık.

Yaptığımız çalışmaların, sunduğumuz projelerin sizlerde de karşılık bulduğunu gördüm ancak hiç düşünmediğimiz bir gelişme kazandığımız bir seçimde geriye düşmemize neden oldu. Bağımsız bir adayın isminin benim ismime çok benziyor olmasının yarattığı bir talihsizlik, sandıklar açıldığında ortaya çıktı. Büyükşehir Oy Pusulası’nda hem Sayın Ekrem İmamoğlu’na hem de Özgen NAMA olduğu düşünülerek “Özge AKMAN”a mühür basan vatandaşlarımız, İlçe Oy Pusulası’nı da boş bırakmış. Dolayısıyla bana verilen yaklaşık 8.000 (sekiz bin) oy bu nedenle “geçersiz” sayıldı ve sokakta kazandığımız seçimi sandıkta kaybettik!

Sevgili Sancaktepeli Kardeşlerim,

33 yıllık bir Sancaktepeli olarak, Sancaktepe’nin hak ettiği yere gelmesi için, çalışmaya devam edeceğim. Sancaktepe için iddialarım devam ediyor. Bana oy veren herkesin oyuna sonuna kadar sahip çıktım, bundan sonra da sahip çıkmaya devam edeceğim.

Saygı ve sevgilerimle,

9 Nisan 2019, Sancaktepe

ÖZGEN NAMA