Seçimlere Kalan Süre :

Facebook'ta Özgen NAMA

OTOMER’İ Ziyaret Ettik

Ana Sayfa » Seçim Çalışmalarımız » OTOMER’İ Ziyaret Ettik

Sancaktepe’nin önemli iş merkezlerinden biri olan ve bine yakın işletmenin olduğu Otomer Galericiler Sitesi’ni Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi adaylarımız Ahmet AKINCI, Halit ÖTÜN, Muharrem KIZILOT ve Tuncay SARAÇ ile birlikte ziyaret ettik.

Otomer Yönetim Kurulu Başkanı Kurtuluş BOZKIR ve Yönetim Kurulu üyeleri Süleyman ATALI, Erol SARAK, Ahmet ERDOĞAN, Uğur CANATA, Cesim AKSOY ve Öznur ÇİLTAŞ ile, Otemer’i ve Sancaktepe’de sanayinin ve ticaretin sorunların konuştuk. Sorunları giderme ve yeni istihdam alanları yaratma konusunda fikir alışverişinde bulunduk.

Sonrasında Otomer iş merkezinde bulunan ve Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Adayı Tuncay SARAÇ’ın ortağı olduğu ve Anadolu yakasının en büyük kompresör firmalarından olan Eks Kompresör firmasını ziyaret ettik. Şirket ortakları Hüseyin SÖNMEZ ve Akın ORAL ile sektörün durumunu konuştuk. Daha sonra da endüstri alanında soğutma sistemleri üreten ve pazarlayan Atlas Soğutma Sistemleri firmasını ziyaret ettik. Şirketin sahibi Saim ÜLGÜ ve Çekmeköy Belediye Meclis Üyesi Adayı Ayşe ÜLGÜ ÇEVİK ile ekonominin mevcut durumunu ve çözüm önerilerini konuştuk.