Seçimlere Kalan Süre :

Facebook'ta Özgen NAMA

MERKEZDEN HABER : Özgen NAMA Gazetecilerle Buluştu

Ana Sayfa » Basında Özgen NAMA » MERKEZDEN HABER : Özgen NAMA Gazetecilerle Buluştu

CHP Sancaktepe belediye başkan aday adayı Özgen Nama Sancaktepe Dapp Cafe´de gazetecilerle kahvaltıda buluştu.

Neden aday olduğu konusunda gazetecilere bir açıklama yapan Nama, gazetecilerin sorularına da cevap vererek, yüzde ellinin üzerinde oy alacağını söyleyerek iddialı bir çıkışda da bulundu.

2014 yerel seçimlerinde yüzde otuz beş oy aldıklarını belirten Nama, ‘ o zaman 38 yaşındaydım şimdi ise 43 yaşına girdim ve daha çok tecrübe elde ettim. Nerede hata ettim ve nerede yanlışlarım oldu onları gördüm. Şimdi ise tecrübeyle ve daha temkinli ve titiz bir şekilde seçim stratejisi ile seçimlere gireceğiz ve bu seçimlerde bütün parti tabanlarından oy alacağız” dedi.

“Biz siyasete tepeden değil temelden başladık. Bu yüzden siyasetin en aşağısından yani gençlik kollarından başlayarak bütün kademelerini aşa aşa geliyoruz. Partinin sırtına yük değil partiye katma değer katacağız ve inanıyorum ki partinin oyundan daha yüksek bir oy oranı ile seçimleri kazanacağım” dedi. Basın mensuplarına özel bir basın odası açacaklarını da söyleyen Nama, “biz üç güvenlik bariyeri aşılarak girilen bir belediye değil, halkın rahatça ulaşacağı bir başkan olacağız ve sorunları biliyoruz. Çünkü Beledi̇yecilik tecrübesi ile hemhal olduk. İmarı ranta dönüştürmek için değil, halkın menfaatlerine uygun bir uygulama ile modern şehircilik anlayışının esasları doğrultusunda imara yön vereceğiz” dedi.

Program merkezdenhaber.com haber sitesi ve Gazete Belediye´nin gazetecilere hazırladığı onur belgelerinin verilmesi ile son buldu.

Kaynak : http://merkezdenhaber.com/haber/ozgen-nama-gazetecilerle-bulustu-48647.html