Seçimlere Kalan Süre :

Facebook'ta Özgen NAMA

Fikirleriniz

Ana Sayfa » Fikirleriniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Fikirlerinizi Bizimle Paylaşın

HAKAN BEKTAŞ
04 Şubat 2019 - 12:53

Gençliğe çok ama çok önem verin şüphesiz gençlik yıllar sonraki geleceğimiz ve geleceğin belediye başkanı adayı ve milletvekili adayları. Yıllardır SANCAKTEPE CHP kanayan yarası olan gençliğe mutlaka el atın. Sadece seçim dönemi değil seçimlerden sonraki dönemde de bu gençliğe ihtiyacınız olduğunu iyi bilin. Geçen seçimlerde talihsizlik sonucu kayıp ettiğiniz halde nasıl her bayram özel gün de nasıl pankart asmak aklınıza geliyorsa gençliğe de o şekilde önem verin.

Murat
21 Şubat 2019 - 13:51

Bu zamana kadar chp ve adaylarından yana tercih kullanmayan biri olarak.sayin başkan adayımızı çok seviyor ve sonuna kadar destekliyorum.bir akpınar(gazze) mahallesi sakini olarak dilimizden ve derdimizden anlayacak olduğundan emin olduğumuz sayın başkan adayımıza başarılar dilerim.yolunuz açık olsun.gercek anadolu evladı ve içimizden biri olan başkanımıza saygılarımı sunarim.

Göksel mavzer
21 Şubat 2019 - 13:54

sevgili hemşerim ve başkanım ben yıllardır akp uyesiyim çok çalıştım cabaladim çabaların maalesef ben işsiz kaldım bunu defalarca anlatmaya çalıştım ama hiç kaydeye alinmadim sorun yok bende yıl onlar kaybeder ben ve aylemin bundan sonra senin yanında olmak istiyoruz mavzer ailesi karabalık birayleyiz sizden bana sadece bir iş şoför olarak bir iş baskabir istemiyorum bizbundan sonra senin arkandayım ama sizin buralarda biraz çalışmanız uyu yapmanız lazım uygun gururseniz ben yapmak isterim saygılarımla Göksel mavzer

Fahrettin
21 Şubat 2019 - 14:06

Duzgun ve duzgun ozverili olmak alah utandirmasin sayin hemserm

Ercüment
21 Şubat 2019 - 15:01

Öncelikle başkanım hayırlı olsun adaylığınız belli olmuş bir hemşerin yakın köylün olarak tüm çabalarımıza destekçiniz isimim ERCÜMENT GÖKÇE önerim ise sokak hayvanlarını başı boş köpeklerin sokakta dolu olduğunu çalışmalar kapsamında bir barınak yada hayvan severler dernekleriyle ortak çalişmalar sonucu bir barınak toplama merkezı oluşturmanız emin olun bunu halka lanse ettiğizde etkili bir çalışma olacağına eminim. Şimdiden saygılar 1 nisanda görüşmek üzere allaha emanet başkanım iletiyi cevabını en kısa zamanda bekliyorum

Tamara
21 Şubat 2019 - 15:17

Siteler oldukca önemli
Genç ve chp yanlısı
Lütfen buraları ihmal etmeyin
Problemleri dinleyin önerilerinizi bildirin
Gecen seçimlerde çok daha çoşkulu idik
Şimdi ben oy kullanmayacağım diyenleri motive etmeniz lazım
Başarılar dilerim

Vasfi
21 Şubat 2019 - 16:08

Size başarılar diliyorum. Kazanacaksınız. Tam destek Yanınızdayım. Başkanlık kutlamanıza beni davet etmeyi unutmayın.

Sabri karakaşlıoğlu
02 Mart 2019 - 13:57

Belediye Başkanlık Adaylığınız hayırlı olsun. Söylemleriniz, fikirleriniz partili üyeler değil seçmenler tarafından kabul görmesi ve pratikte uygulanabilir olması gerekir (bahsettiğiniz projeler). Seçim projelerinize katkısı olacağını düşündüğüm bir önerimi paylaşmak istiyorum..
Bölgemizde 17 mahalle ve 1 köy bulunmaktadır.. Yaklaşık 400.000 üzerinde nüfusu vardır.. Her meskenln muhtelif zamanlarda çeşitli bakim ve onarım, çevresel sorunlar yaşamaktadır (elektrik, elektronik, tesisat,doğalgaz, beyaz eşya ,boya badana, terzi, bakir kalaycılık, bahçe bakımı gb.) Metropol şehirlerde halkın bu tür ACİL ve ZARURİ günlük ve zamansız durumlarda yakalandigi , 7/24 ulaşabileceği, BEDELSİZ (fahiş servis ücretlerini baz aldığımızda) destek ve hizmet alabileceği
bu tür bir kuruma ihtiyaç vardır.

Sancaktepe ilçemizde her mahalleye yukarıda bahsetmiş olduğum sorunları çözecek her alanda ehil ve vasıflı asgari 2 kişiden az olmamak sartiyla yetkili eleman bulundurmaktir.

Önerimin amaci; ilçemizde ıkamet eden vasıflı (yetistirilebllir )elemanlara istihdam yaratmak, tabana hitap edildiginden dolayi partimize, belediyemize sempati ve oy getirecek, pratikte sorun çözücü bir imaj yaratacaktir.

Proje adı önerim ise ARA-ÇÖZ olabilir..

Saygılarımla.. 02/03/2019

Eren
05 Mart 2019 - 13:47

Merhabalar sayın başkanım benim sizden bi ricam olacak ben aleviyim cemevleri kirleniyor ve biz kendimiz temizliyoruz sizden ricam başkan seçildiğinizde cemevlerini temizlenmesini istiyoruz orası bir ibadethane temiz olması lazım .

Nesimi Özkan
06 Mart 2019 - 14:02

Yolunuz açık olsun kardeşim başarılar diliyorum, birlikteyiz, selamlar öpüyorum.

İzzet
13 Mart 2019 - 22:45

Ben 2 kere oy kullandım AKP verdim ama artık bundan sonra ailem le CHP vereceğiz desteğimiz sizdiniz artık saygılarımla

Murat
15 Mart 2019 - 10:42

Sayin başkan bu sefer tamam insalh destegimiz tam

yonetim
15 Mart 2019 - 11:38

Teşekkürler desteğiniz için.

Mert
24 Mart 2019 - 00:02

Sayın Özgen Nama,

Bir öğrenci olarak sizin Sancaktepe’yi en iyi şekilde yöneteceğinizden eminim. yoluyla, hastanesiyle övünen hükümetin bakıyoruz yollarına, taşlı çukurlu. Hastaneden randevu almak mümkün değil. Ömrümde İsmail Erdem’i sadece ekranda reklamda gördüm, hayatımı geçirmekte olduğum Sancaktepe’de. Size ailecek güveniyoruz. Bu mart söz sizde olsun başkanım. Bir de Meclis Mahallesine’de uğrar, beni kırmazsınız değil mi?

Ruken
26 Mart 2019 - 12:12

Oncesinde Farkli bir parti gorusune
mensup idim fakat ,Bu ülkeye en iyi hizmeti sulh ve refah cercevesinde getirebileceğine olan inancim icin Oy’um CHP canı ve başı ile halkı icin çalisacağini olan gonulden inacim icin oy’um CHP ve SANCAKTEPE seninle gurur duyuyor Özgen abi . .

sanem bahçeci
28 Mart 2019 - 14:33

Hiç bir şekilde biz gençlerin sosyalleşebileceği bir alan yok sancaktepe akpınar mahallesinde bırakın pastane cafe tarzı bir yer bile yok yıllardır niye buralarla ilgelenilmiyor özgen abi.

FATİH moray
30 Mart 2019 - 09:47

Fox tv de seyrettim .Başarılar diliyorum adana’dan Başkanım.

Nekomellow
01 Nisan 2019 - 14:28

Çok güzel oldu umarım sancaktepe sizin gücünüzle güçleneceğinden adım gibi eminim