Seçimlere Kalan Süre :

Facebook'ta Özgen NAMA

CADDENEWS : Özgen NAMA, Rüşvete Geçit Vermeyeceğim

Ana Sayfa » Basında Özgen NAMA » CADDENEWS : Özgen NAMA, Rüşvete Geçit Vermeyeceğim

 

 

CHP Sancaktepe Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Özgen Nama, İlçe Başkanlığı’nda partililerin ve vatandaşlar tarafından karşılandı.

CHP Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Özgen Nama, CHP İlçe Başkanlığı binası salonunda ve dışarıda toplanan partililer buluştu. Özgen Nama’nın Sancaktepe İlçe Başkanlığını ziyaretinde Kadıköy Belediye Başkan Aday Adayı olan Av. Hakkı Sağlam, İYİ Parti Sancaktepe İlçe Başkanı İbrahim Özkan, CHP Sancaktepe Aday Adayı Muharrem Dalkıç, ile birlikte salonda ve parti önde toplanan partilileri ve vatandaşları selamladılar.

“Hayal Kırıklığına Uğratmayacağım”

Sancaktepe’de minimum her üç kişiden ikisinin oyunu almak için yola çıktıklarını dile getiren CHP Sancaktepe Belediye Adayı Özgen Nama, “bu yolculukta bütün umudum, enerjim sizsiniz. Ben size inanıyorum. İnsan kaybettiğinde değil asıl vazgeçtiğinde yenilir. Benim 26 yıldır aralıksız, kesisiz olarak CHP’nin, onun öncesinde de rahmetli anıyorum sayın Erdal İnönü’nün gençlik kolları başkanıydım. Sosyal Demokrat Halkçı Parti’de siyasete başladım, sokakta, sandıkta, ilçe yönetiminde, belediye meclisinde ve milletvekili adaylığında siyasetin her aşamasında görev aldım. Ve partimi, dostlarımı ve halkımı hiç terk etmedim. Her yerde kendim gibi özgür fikirleri olan, özgürlükçü demokrasiyi savunan bir kişilik olarak yaşamımı sürdürdüm. Bugünden sonra da aynısı olacak. Benim enerjim, hayallerim Sancaktepe’yi de, İstanbul’u da, Türkiye’yi de yönetmeye var. Bana güvenin. Berber başaralım, beraber Sancaktepe’de kardeşliğin, barışın, demokrasinin demokratik yerel yönetim şeklini Türkiye’de örnek bir belediyecilik anlayışını hep birlikte inşa edelim. Bana inanın, bana güvenin. Bu inançla, bu güvenle omuz vermenizi, destek vermenizi ve yanımda yer almanızı istiyorum. Sancaktepede hemşericilik yapmayacağım. Rüşvete geçit vermeyeceğim. Kardeşçe tüm renkleri bir arada tutabilmenin temsilcisi olacağım. Ve sizlere layık olup, hiçbirinizi hayal kırıklığına uğratmayacağım” dedi.

Kaynak : http://caddenews.com/ozgen-nama-rusvete-gecit-vermeyecegim/