Seçimlere Kalan Süre :

Facebook'ta Özgen NAMA

BİRGÜN : Özgen NAMA: Sancaktepe’de Bütün Renkleri Birleştirdik

Ana Sayfa » Basında Özgen NAMA » BİRGÜN : Özgen NAMA: Sancaktepe’de Bütün Renkleri Birleştirdik

Üç seçim irtibat bürosunu daha açan CHP Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Özgen Nama, “Sancaktepe’de bütün bu renkleri birleştirdik” dedi.

CHP Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Özgen Nama’nın seçim kampanyası giderek büyüyor. Kendisini “Sancaktepe’nin Mutabakat Adayı” olarak ifade eden Özgen Nama üç Şeçim İrtibat Bürosu daha açtı.

Açılışlara Eski Kültür Bakanı Fikri Sağlar’ın yanı sıra CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın, CHP Sancaktepe eski ilçe başkanları Alper Yeğin, Hakkı Sağlam, Ayten Durmuş, Hüseyin Tosun, Musa Sağdıç ve Sarıgazi eski Belediye Başkanı Fikret Şahin de katıldılar.

‘SANCAKTEPE’DE DEĞİŞİME 21 GÜN KALDI’
Özgen Nama Yenidoğan, “Sancaktepe’de değişim şart, değişim için biz kadrolarımızla, projelerimizle hazırız” dedi.

Özgen Nama yaptığı konuşmalarda şu başlıkları öne çıkardı:

“Sancaktepe işsizliğe ve yoksulluğa mahkum değil. İmar adaletsizliğini biz ortadan kaldıracağız, tapu sorununu da biz çözeceğiz. Her mahalleye kreş, her bölgeye tıp merkezi yapmak hayal değil. İstihdamı arttırmak, Sancaktepeli gençleri iş sahibi yapmak da hayal değil. Bizimle birlikte Sancaktepe sınıf atlayacak, gençlerimiz sinemayla, tiyatroyla, festivallerle buluşacak, Kadıköy’e, Üsküdar’a, Beşiktaş’a gitme zorunda kalmayacaklar.

Sancaktepe’nin sosyal ve siyasal yapısına uygun bir meclis listesi yaptık. Çünkü Sancaktepe 81 ilimizin bire bir yansıması. Sancaktepe’de bütün bu renkleri birleştirdik. Bugün de bu birleşmeyi sevgili büyüğüm, değerli bakanım Sayın Fikri Sağlar’ın öncülüğünde CHP içinde de büyüttük. Ne kadar büyük ve güçlü bir aile olduğumuz görüyorsunuz. CHP’de ilçe başkanlığı yapmış bütün başkanlarım istinasız hepsi bugün burada. Sarıgazi eski Belediye Başkanım burada. Bugün düne göre daha güçlüyüz, Sancaktepe’de değişim için 21 gün kaldı, kendimi size emanet ediyorum.

BİRLİK BERABERLİK MESAJI
Daha sonra CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın, CHP Sancaktepe eski ilçe başkanları Alper Yeğin, Hakkı Sağlam, Ayten Durmuş, Hüseyin Tosun, Musa Sağdıç ve Sarıgazi eski Belediye Başkanı Fikret Şahin de yaptıkları ayrı ayrı konuşmalarda, birlik ve beraberliğe vurgu yaparak, elbirliği ile seçim kampanyasını daha da yükseltme sözü verdiler.

‘HERKESİN OYUNA TALİBİZ’
Eski Kültür Bakanı ve CHP Milletvekili Fikri Sağlar ise yaptığı konuşmada “düne dair bütün tartışmalar 31 Mart’a kadar geride kalmıştır. Şimdi biz bulunduğumuz her yerde seçimi kazanmak için var gücümüzle çalışmalıyız. Sancaktepe’de başkanlık yapmış bütün ilçe başkanlarımın blediye başkan adayımız Özgen Nama’nın etrafında olması çok önemli. Bu güç bizi 31 Mart’ta zafere taşır. “Eşit Hizmet ve Temiz Siyaset” diye yola çıkan Özgen Nama kardeşime destek veren herkes kazanır. Çünkü Sancaktepe’de de, Türkiye’de de eşit hizmete, temiz siyasete yol açmak için bizim kimseyi ötekileştirmeden, İYİ Partililerin de, HDP’lilerin de, MHP’lilerin de, AKP’lilerin de oyuna ihtiyacımız var.” dedi.

Kaynak : https://www.birgun.net/haber-detay/ozgen-nama-sancaktepede-butun-renkleri-birlestirdik.html